• 27/10/2021 13:14
  • Olsztyn
358,000 

Zapraszam do zapoznania się z ofertą trzypokojowego mieszkania w stanie deweloperskim przy ulicy Żołnierskiej!

Jeśli szukasz mieszkania, które niewielkim nakładem kosztów można urządzić wedle własnego gustu, to ta oferta czeka właśnie na Ciebie!

Nieruchomość usytuowana jest na 6 piętrze w budynku z windą, wybudowanym w 1980 roku. Zarządcą budynku jest Spółdzielnia Mieszkaniowa “Pojezierze“. Budynek znajduje się w dalszych rzędach zabudowy od głównych ulic miejskich, co gwarantuje ciszę i spokój.

Wyjście z budynku bezpośrednio na park w którym znajduje się strefa zabaw dla dzieci. Z balkonu widok na osiedlowy skwer wyposażony w siłownię do ćwiczeń na wolnym powietrzu.

Lokalizacja bardzo dobrze skomunikowana z resztą Olsztyna za sprawą ważnych arterii miejskich: ulicy Żołnierskiej oraz alei Marszałka Józefa Piłsudskiego.

Nieruchomość położona jest na obszarze z dobrze rozwiniętą infrastrukturą usługowo-handlową. W okolicy  sklepy Malwa, Bartek oraz Biedronka. W promieniu 500m znajdują się Szpital Dziecięcy oraz Szpital Wojewódzki.

Najbliższy żłobek znajduje się w odległości zaledwie 50m, natomiast najbliższa szkoła podstawowa i prestiżowe Liceum Ogólnokształcące nr 4 odpowiednio w odległości 350m i 800m.

W promieniu 400m znajdują się przystanki autobusowe i tramwajowe. 

Osoby uprawiające sport już w zaledwie kilka minut mogą się znaleźć na pobliskiej siłowni KINETIC lub skorzystać z basenowego kompleksu rekreacyjno-sportowego AQUASFERA. Natomiast osoby głodne sportowych emocji już w przeciągu dwóch minut mogą się znaleźć w hali widowiskowo-sportowej “Urania”

Nieruchomość o łącznej powierzchni 60,60 m2, składa się z:

– salonu (25,1 m2), z wyjściem na balkon o powierzchni 1,5 m2.

– sypialni (12,10 m2),

– pokoju (6,40 m2)

– kuchni (6,40 m2),

– łazienki (2,20 m2),

– WC (1,30 m2)

– przedpokoju (7,10 m2).

Mieszkanie rozkładowe dwustronne, z ekspozycją wschód-zachód. Do mieszkania przynależy piwnica o powierzchni około 4 m2. Przyszli mieszkańcy będą mieć także do swojej dyspozycji wózkownię.

Czynsz wynosi około 500 zł. ( w tym fundusz remontowy ). Ogrzewanie i woda miejska.

Mieszkanie w stanie deweloperskim. Ściany oraz sufity wygładzone i pomalowane na biało. Wylewka na podłodze została wyrównana i przygotowana na położenie parkietu.

Instalacje elektryczne w bardzo dobrym stanie, miedziane – niewymagające wymiany.

Futryny
 poszerzone i dopasowane pod nowoczesne drzwi dowolnego rodzaju. Możliwość połączenia WC z łazienką.

Na osiedlu przewidziane są ogólnodostępne, odgrodzone szlabanem, miejsca parkingowe dla mieszkańców.

Serdecznie zapraszam do kontaktu i umówienia się na prezentację!

 

telefon
536055081