TOP 10. Majowy ranking nieruchomości

Mamy dla czytelników TKO nowe zestawienie. Majowe TOP 10 to zbiór najlepszych ofert nieruchomości, które pojawiły się na naszej podstronie z ogłoszeniami. Mamy nadzieję, że nasze wskazówki pozwolą Ci zdecydować, czym warto się zainteresować. Odkryj nowe oferty, wybierz coś dla siebie lub po prostu poznaj rynek. Zaprezentowane nieruchomości łączą w sobie różne cechy: atrakcyjne ceny, dobry standard i godne uwagi lokalizacje. Odwiedź naszą stronę, zapoznaj się z ofertami i dodaj swoje ogłoszenie.

1. W sam raz na maj

TOP 10. Majowy ranking nieruchomości

Działka Rekreacyjna Zatorze

Jeśli chcesz nieco odpocząć od codzienności, możesz to zrobić na działce rekreacyjnej. Dobra lokalizacja na olsztyńskim Zatorzu spowoduje, że szybko przejdziesz od chęci do czynów.

link

2. Z potencjałem na dom nad jeziorem

TOP 10. Majowy ranking nieruchomości

Działka z warunkami zabudowy nad jeziorem Gim

Działka o powierzchni 997 m2 położona w miejscowości Zgniłocha to propozycja dla tych, którzy chcą być blisko natury. Dzięki możliwości zbudowania domu całorocznego możesz tutaj stworzyć swoje centrum do życia.

link

3. Po prostu biznes

TOP 10. Majowy ranking nieruchomości

Hotel na Mazurach na sprzedaż

Kupno nieruchomości nie zawsze wiąże się z poszukiwaniem miejsca do zamieszkania. Może to być także sposób na biznes. Jeśli myślisz tak samo warto, abyś przyjrzał się ofercie dotyczącej zakupu hotelu w pobliżu Olsztyna.

link

4. Marzenie o jeziorze

TOP 10. Majowy ranking nieruchomości

Działka budowlana z linią brzegową jeziora Dadaj

Tutaj usłyszysz wiosenny rechot żab i będziesz miał możliwość korzystać ze wszystkich uroków przepięknego zbiornika, włącznie z uprawianiem sportów motorowodnych.

link

5. Zrób po swojemu

TOP 10. Majowy ranking nieruchomości

Nowe Mieszkanie 2023 – Winda – Olsztyn

Lubisz robić wszystko po swojemu? Jest do tego okazja. Oferta dotyczy mieszkania w stanie deweloperskim w lokalizacji, która spodoba się osobom ceniącym spokój połączony z wygodą i dobrą komunikacją.

link

6. Przytulny dom

TOP 10. Majowy ranking nieruchomości

Dom – Olsztyn – W środku LASu

Oferta idealna dla niewielkiej rodziny. Ta nieruchomość to optymalna przestrzeń, w której poczujesz się po prostu dobrze. Leśne otoczenie sprawi, że czasami jednak będziesz chciał wyjść ze swojego domu.

link

7. Coś dla przedsiębiorcy

TOP 10. Majowy ranking nieruchomości

Lokal pod gastronomię, salon kosmetyczny itp.

Nawet najmniejsze przedsiębiorstwo potrzebuje lokalu. Nieważne, czy chcesz piec pizzę, czy strzyc włosy poznaj ofertę, która dotyczy nieruchomości w wartej zainteresowania olsztyńskiej lokalizacji.

link

8. Poczuj miasto

TOP 10. Majowy ranking nieruchomości

Apartament w Śródmieściu, Olsztyn

Kamienice — jedni je kochają, inni nienawidzą. Jeśli należysz do tych drugich, ten apartament sprawi, że zmienisz zdanie. 108 m2 urządzone w dobrym stylu to oferta, która musiała znaleźć się w naszym zestawieniu.

link

9. Dla tenisisty i nie tylko

TOP 10. Majowy ranking nieruchomości

Mieszkanie z kortem tenisowym

Taka oferta nie zdarza się często. Jeśli lubisz rakiety, ale niekoniecznie te kosmiczne, rozważ kupno mieszkania zlokalizowanego przy korcie tenisowym. Te kilka metrów do kortu powinno wystarczyć na małą rozgrzewkę.

link

10. Równowaga

TOP 10. Majowy ranking nieruchomości

Mieszkanie z Windą – Jaroty – Wspólnota

Mówi się, że równowaga to podstawa. Dla tych, którzy nadal jej szukają, mamy niniejszą ofertę. Popularny metraż, interesująca lokalizacja i miłe otoczenie — to cechy wyróżniające tę nieruchomość.

link

Serwis ogłoszeniowy TKO to miejsce, gdzie każdy może dodać swoje ogłoszenia zupełnie bezpłatnie. Nasza platforma to nie tylko doskonałe źródło ofert, ale również skuteczny sposób na dotarcie do szerokiego grona odbiorców. Publikując ogłoszenia w naszych serwisach oraz na Facebooku, zapewniamy im ekspozycję dla tysięcy mieszkańców Olsztyna i okolic.

Korzystając z naszego serwisu, nie tylko oszczędzasz czas i pieniądze, ale także zyskujesz gwarancję, że Twoja oferta trafi do szerokiej publiczności. Dołącz do grona zadowolonych użytkowników serwisu ogłoszeniowego TKO i sprawdź, jak łatwo i skutecznie możesz dotrzeć do potencjalnych klientów! Dodaj swoje ogłoszenie: ogloszenia.tko.pl/dodaj-ogloszenie.

Powiązany artykuły