• 10/01/2022 11:52
  • Olsztyn
107,180 kwota

Unieszewo – działki budowlane blisko Olsztyna
Oferowane działki w Unieszewie przygotowane są do zabudowy mieszkalno-usługowej. Cena waha się od 105 do 115 zł netto /mkw. i zależy od odległości działki od linii brzegowej jeziora. Średnia cena działek w obszarze Unieszewa położonych tuż nad jeziorem kształtuje się na poziomie 150zł/mkw. Działki są uzbrojone w wodę i kanalizację. Koszt w/w uzbrojenia jest już ujęty w podanych wyżej stawkach za m2. Prąd do działek zostanie doprowadzony, a nabywca ponosi jedynie koszty podłączenia.
Unieszewo to malownicza wieś położona pośród jezior w województwie warmińsko-mazurskim, w powiecie olsztyńskim i gminie Gierzwałd. Od Olsztyna dzieli ją zaledwie 16km. Wieś jest świetnie skomunikowana dzięki połączeniom kolejowym i PKS, bardzo łatwo dojechać tu też samochodem, gdyż od drogi ekspresowej S51 dzieli ją 9 km.
Oferowane działki posiadają powierzchnię od 1000 do 2000 mkw. Położone są na wzniesieniu, dzięki czemu z każdej z nich rozpościera się piękny widok na sąsiadujące jezioro Unieszewskie oraz zieleń okalających go łąk i lasów. Część działek położona jest bezpośrednio przy linii wody. To oferta szczególnie atrakcyjna dla miłośników wędkarstwa i pięknych widoków. Działki lokowane na linii brzegowej umożliwiają bezpośrednie zejście do wody i postawienie prywatnego pomostu.
W najbliższym otoczeniu osady leżą też dwa atrakcyjnie turystycznie jeziora Wulpińskie oraz Sarąg. Jezioro Wulpińskie to spory zbiornik wodny o nietypowym kształcie, z cieśniną o szerokości 100m dzielącą go na pół. Na wschodniej części znajdują się liczne porośnięte lasami wysepki, a w nieodległej przyszłości odbudowana zostanie na jednej z nich istniejąca dawniej restauracja z salą taneczną. Jezioro posiada także plażę z kąpieliskami wyposażonymi w ogólnodostępne pomosty. Jezioro Sarąg to z kolei zaciszny zbiornik wodny otoczony lasami. Znajdziemy to dzikie plaże oraz doskonale zadbane pomosty wędkarskie czyniące zeń raj dla wędkarzy.
Oprócz wędek, przyda się w Unieszewie także torba z kijami do golfa – w odległości 7 km od osady znajduje się bowiem Mazury Golf and Country Club.
W przypadku pytań bądź zainteresowania ofertą proszę o kontakt: