fbpx
  • 18/09/2021 14:53
  • Olsztyn

Zakres obowiązków:Sprzątanie pomieszczeń biurowych, sprzątanie
godziny pracy miedzy 7-15 do uzgodnienia
Rodzaj umowy:Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Praca tymczasowa oferowana przez agencję:NIE
Wymiar etatu:nie dotyczy
Zmianowość:nie dotyczy
Liczba godzin pracy w tygodniu:nie dotyczy
Liczba godzin pracy w miesiącu:50
Data rozpoczęcia:15.09.2021
Data zakończenia pracy:15.12.2021
Wynagrodzenie brutto:od 20 PLN system wynagrodzenia ze stawką godzinową
System wynagradzania:nie dotyczy
Zawód:pozostałe pomoce i sprzątaczki biurowe, hotelowe i podobne
Typ propozycji:
Zapewnienie wyżywienia:NIE
Zapewnienie zakwaterowania:NIE
Zatrudnienie od zaraz:NIE
Pracodawca pokrywa koszt przejazdu do Polski:NIE
WYMAGANIA
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
brak lub niepełne podstawowe
Pozostałe wymagania
Staż pracy ogółem:
lata: 3
Inne wymagania:
mile widzane doświadczenie przy sprzątaniu pomieszczeń biurowych. Umiejętność organizacji pracy i planowania, operatywność, dokładność, rzetelność, wysoka kultura osobista

Info

  • Kategoria : Praca fizyczna