cef564-otrzymaj-dofinansowanie-na-inwestycje-ekologiczne-pozostale-zdjecia
5f7651-otrzymaj-dofinansowanie-na-inwestycje-ekologiczne106-zdjecia
51a0ca-otrzymaj-dofinansowanie-na-inwestycje-ekologiczne106-zdjecia
4-10
cef564-otrzymaj-dofinansowanie-na-inwestycje-ekologiczne-pozostale-zdjecia
5f7651-otrzymaj-dofinansowanie-na-inwestycje-ekologiczne106-zdjecia
51a0ca-otrzymaj-dofinansowanie-na-inwestycje-ekologiczne106-zdjecia
4-10
  • 15/03/2023 19:45
  • Olsztyn

Czy chcesz sfinansować inwestycje związane z ochroną środowiska? LOGOS FINANSE.PL oferuje kredyt ekologiczny z dotacją z UE, którą można przeznaczyć na spłatę części kapitału kredytu. Dodatkowo, Bank Gospodarstwa Krajowego (BGK) planuje uruchomienie pierwszego naboru projektów na kredyt ekologiczny już w I kwartale 2023 r. Dofinansowanie w ramach Kredytu Ekologicznego będzie wypłacane w postaci premii ekologicznej.

W perspektywie 2021-2027 r., wartość alokacji przeznaczonej na wsparcie działań w ramach Kredytu Ekologicznego wynosi 460 mln EUR. To doskonała okazja, aby zacząć działać już teraz i uzyskać wsparcie w uzyskaniu dotacji z UE. Współpracujemy z firmą audytorską, która pomoże Ci przygotować niezbędną dokumentację. Dzięki temu będziesz miał pewność, że Twoje inwestycje zostaną sfinansowane i przyspieszysz realizację swoich celów.

Dodatkowo, w celu zapewnienia samowystarczalności Twojej firmy i obniżenia kosztów związanych z energią, jesteśmy w stanie stworzyć obiekt samowystarczalny bez generowania dodatkowych kosztów. W ramach współpracy z nami, jesteśmy także w stanie połączyć powyższą dotację z innymi programami, aby zmaksymalizować dostępne możliwości dofinansowania i zwiększyć kwotę dotacji, a co za tym idzie zwiększyć zysk Twojej firmy i obniżyć stałe miesięczne koszty prowadzenia biznesu.

Wykorzystując kredyt ekologiczny z dotacją z UE, możesz zrealizować swoje projekty związane z ochroną środowiska i jednocześnie osiągnąć korzyści ekonomiczne poprzez obniżenie kosztów związanych z energią. Możesz wybrać spośród wielu celów inwestycji, takich jak: montaż paneli fotowoltaicznych, wymiana nieefektywnych pieców na nowoczesne i ekologiczne piece, modernizacja systemów wentylacyjnych, chłodniczych i klimatyzacyjnych, wdrożenie systemów zarządzania energią w celu optymalizacji jej zużycia i wiele innych.

Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej o ofercie kredytowej, uzyskać wsparcie w uzyskaniu dotacji z UE i stworzyć obiekt samowystarczalny dla Twojej firmy

https://www.logosfinanse.pl/

Info

  • Kategoria : Usługi i biznes