fbpx
  • 15/09/2021 13:00
  • Olsztyn

Zakres obowiązków:Nauczyciel prowadzi pracę dydaktyczno-wychowawczą i opiekuńczą, odpowiada za jakość i wyniki tej pracy oraz bezpieczeństwo powierzonych jego opiece uczniów.
Godziny pracy między 8-16
zgodnie z planem lekcji 22 godziny tygodniowo z uczniem
Rodzaj umowy:Umowa o pracę w zastępstwie
Praca tymczasowa oferowana przez agencję:NIE
Wymiar etatu:1
Zmianowość:jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu:40
Liczba godzin pracy w miesiącu:nie dotyczy
Data rozpoczęcia:20.09.2021
Data zakończenia pracy:24.06.2022
Wynagrodzenie brutto:od 2 800 do 4 046 PLN Wynagrodzenie zasadnicze w zależności od poziomu wykształcenia i stopnia awansu zawodowego, zgodnie z rozporządzeniem płacowym nauczycieli od 2800 zł do 4046 zł + dodatek stażowy
System wynagradzania:Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód:nauczyciel upośledzonych umysłowo (oligofrenopedagog)
Typ propozycji:
Zapewnienie wyżywienia:NIE
Zapewnienie zakwaterowania:NIE
Zatrudnienie od zaraz:NIE
Pracodawca pokrywa koszt przejazdu do Polski:NIE
WYMAGANIA
Wymagania pożądane
Wykształcenie:
wyższe (w tym licencjat)
Pozostałe wymagania
Staż pracy ogółem:
lata: 2
Inne wymagania:
Poziom wykształcenia min. studia I stopnia – Kierunek/Specjalizacja oligofrenopedagogika lub edukacja i terapia osób z zaburzeniami ze spektrum autyzmu Doświadczenie zawodowe Wskazane. Uprawnienia/Umiejętności: Przygotowanie pedagogiczne/ osoba nie karana. Nauczyciel wspomagający powinien z jednej strony charakteryzować się wysoko rozwiniętą empatią, tolerancją, akceptacją oraz cierpliwością, a z drugiej asertywnością, stanowczością i konsekwencją.

Info

  • Kategoria : Edukacja, szkolenia