fbpx
  • 03/09/2021 11:56
  • Olsztyn

Miejsce pracy:Bałtycka 37, 10-950 Olsztyn, powiat: m. Olsztyn, woj: warmińsko-mazurskie
Zakres obowiązków:Prowadzenie w szkole zajęć lekcyjnych z uczniami z przedmiotów zawodowych ekonomicznych oraz zajęć pozalekcyjnych
Godziny pracy między 8-16:05
Rodzaj umowy:Umowa o pracę na czas określony
Praca tymczasowa oferowana przez agencję:NIE
Wymiar etatu:0.5
Zmianowość:jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu:20
Liczba godzin pracy w miesiącu:nie dotyczy
Data rozpoczęcia:01.09.2021
Wynagrodzenie brutto:od 2 949 PLN
System wynagradzania:Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód:nauczyciel przedmiotów zawodowych ekonomicznych
Typ propozycji:
Zapewnienie wyżywienia:NIE
Zapewnienie zakwaterowania:NIE
Zatrudnienie od zaraz:NIE
Pracodawca pokrywa koszt przejazdu do Polski:NIE

Wymagania konieczne
Wykształcenie:
wyższe (w tym licencjat), ekonomiczne, kierunek: biologia

Pracodawca:Zespół Szkół Ekonomicznych im. Mikołaja Kopernika
Krótki opis działalności gospodarczej:
Nr KRAZ:
Adres www:
Sposób aplikowania:bezpośrednio do pracodawcy
Adres:Bałtycka 37, 10-950 Olsztyn, powiat: m. Olsztyn, woj: warmińsko-mazurskie
Osoba do kontaktu:Marek Wołoch
Numer telefonu:89 527 37 58 w 131
E-mail:[email protected]
Język aplikacji:polski
Wymagane dokumenty:-
Sposób kontaktu / przekazania dokum.:Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail

Info

  • Kategoria : Edukacja, szkolenia