Lekcje dykcji praca nad emisją głosu emisja i higiena głosu

Lekcje dykcji praca nad emisją głosu emisja i higiena głosu

Info

Opis

Chcesz czarować głosem? Zmienić go tak żeby brzmiał interesująco i stał się Twoim aktywnym narzędziem pracy? Chcesz poprawić dykcję, artykulację, wzmocnić głos, znaleźć jego prawdziwą barwę?
A może masz problem z publicznym mówieniem, przemawianiem do ludzi a tego od Ciebie oczekują w pracy? Scena Cię przeraża ale też interesuje? Potrzebujesz przygotowania do pracy dziennikarza, speakera, mówcy? Może chcesz przygotować się do szkoły aktorskiej albo na konkurs recytatorski? A może zdzierasz się na mówiąc na lekcjach bo jesteś nauczycielem i ciągle musisz dużo mówić? A potem masz kłopoty z gardłem i aparatem mowy?
Ta oferta jest dla Ciebie.
Dziennikarza, polityka, prawnika, wodzireja, konferansjera, radiowca, człowieka, który chce pracować w telewizji lub szkolić ludzi. Jest dla Ciebie jeśli chcesz pracować głosem w sposób świadomy.

Nauczę Cię jak być pewnym siebie na scenie. Jak mówić głośno, wyraźnie, jak panować nad głosem, jak mówić interesująco, jak zaciekawić sobą i tematem słuchacza.
Pokaże Ci jak pozbyć się napięć w głosie i opanować tremę, dać ludziom dobre emocje ze sceny. Nauczę jak być sobą w sytuacji niewygodnej, niekomfortowej a nawet kryzysowej.
Sprawię, że Twój głos będzie spójny z Twoją fizjonomią. Będzie po prostu do Ciebie pasował. Wydobędę go z Ciebie!
Popracuję z Tobą tyle, ile będzie trzeba. Jeśli naprawdę się zaangażujesz szybko zobaczyć efekty!

Jestem aktorką, wokalistką, trenerem głosu i świadomości ciała, mówcą scenicznym, superspeakerem, konferansjerem. Zapraszam do współpracy osoby, które chcą poprawić jakość swojego głosu i nabyć większą pewność siebie na scenie i w komunikacji codziennej.

kontakt: emilia.michalska4@gmail.com
tel. 513 658 091
https://www.linkedin.com/in/emilia-michalska-440b23269/