fbpx
  • 18/09/2021 15:29
  • Olsztyn

Zakres obowiązków:szycie odzieży lekkiej (bielizna damska i męska)
godziny pracy 7-15
Rodzaj umowy:Umowa o pracę na okres próbny
Praca tymczasowa oferowana przez agencję:NIE
Wymiar etatu:1
Zmianowość:jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu:40
Liczba godzin pracy w miesiącu:160
Data rozpoczęcia:01.10.2021
Data zakończenia pracy:31.12.2021
Wynagrodzenie brutto:od 2 800 do 3 000 PLN pierwsza umowa na kores próbny 3 miesiące
System wynagradzania:Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód:krawiec*
Typ propozycji:
Zapewnienie wyżywienia:NIE
Zapewnienie zakwaterowania:NIE
Zatrudnienie od zaraz:NIE
Pracodawca pokrywa koszt przejazdu do Polski:NIE
WYMAGANIA
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
zasadnicze zawodowe, odzieżowe, kierunek: krawiec, szwacz
Pozostałe wymagania
Staż pracy ogółem:
lata: 3
Inne wymagania:
doświadczenie w szyciu odzieży lekkiej, umiejetność szycia overock, stebnówka. Zdolności manualne, precyzja i kreatywność.

Info

  • Kategoria : Praca fizyczna