• 02/11/2021 09:25
  • Olsztyn
115 

Unieszewo – działki budowlane blisko Olsztyna

Oferowane działki w Unieszewie przygotowane są do zabudowy mieszkalno-usługowej.

Cena waha się  od 105 do 115 zł netto /mkw. i zależy od odległości działki od linii brzegowej jeziora. Średnia cena działek w obszarze Unieszewa położonych tuż nad jeziorem kształtuje się na poziomie 130zł/mkw. Większość działek jest już uzbrojona w wodę i kanalizację, reszta działek zostanie doposażona w 2021r. Koszt w/w uzbrojenia jest już ujęty w podanych wyżej stawkach za m2. Prąd do działek zostanie doprowadzony, a nabywca ponosi jedynie koszty podłączenia.

Unieszewo to malownicza wieś położona pośród jezior w województwie warmińsko-mazurskim, w powiecie olsztyńskim i gminie Gierzwałd. Od Olsztyna dzieli ją zaledwie 16km. Wieś jest świetnie skomunikowana dzięki połączeniom kolejowym i PKS, bardzo łatwo dojechać tu też samochodem, gdyż od drogi ekspresowej S51 dzieli ją 9 km.

Oferowane działki posiadają powierzchnię od 1000 do 2000 mkw. Położone są na wzniesieniu, dzięki czemu z każdej z nich rozpościera się piękny widok na sąsiadujące jezioro Uniszewskie oraz zieleń okalających go łąk i lasów. Część działek położona jest bezpośrednio przy linii wody. To oferta szczególnie atrakcyjna dla miłośników wędkarstwa i pięknych widoków. Działki lokowane na linii brzegowej umożliwiają bezpośrednie zejście do wody i postawienie prywatnego pomostu.

W najbliższym otoczeniu osady leżą też dwa atrakcyjnie turystycznie jeziora Wulpińskie oraz Sarąg. Jezioro Wulpińskie to spory zbiornik wodny o nietypowym kształcie, z cieśniną o szerokości 100m dzielącą go na pół. Na wschodniej części znajdują się liczne porośnięte lasami wysepki, a w nieodległej przyszłości odbudowana zostanie na jednej z nich istniejąca dawniej restauracja z salą taneczną. Jezioro posiada także plażę z kąpieliskami wyposażonymi w ogólnodostępne pomosty. Jezioro Sarąg to z kolei zaciszny zbiornik wodny otoczony lasami. Znajdziemy to dzikie plaże oraz doskonale zadbane pomosty wędkarskie czyniące zeń raj dla wędkarzy.

Oprócz wędek, przyda się w Unieszewie także torba z kijami do golfa – w odległości 7 km od osady znajduje się bowiem Mazury Golf and Country Club.

W przypadku pytań bądź zainteresowania ofertą proszę o kontakt:

697-745-462