1_DJI_0461-1
2_DJI_0446
1_DJI_0461-1
2_DJI_0446
31,500 

Działka nad jez. Dadaj – Mazury

  • Olsztyn

Info

  • Kategoria : Działki i grunty

Opis

Oferujemy piękną działkę w miejscowości Wilimy gmina Biskupiec, powiat olsztyński, woj. warmińsko- mazurskie.
Działka o powierzchni 900 m2 , w bliskim sąsiedztwie jeziora Dadaj – ( powierzchni 1002 ha , maksymalnej głębokości 39,8 m, średniej 12 m).
Wilimy to malownicza miejscowość zapewniająca piękne krajobrazy, lasy jeziora a nade wszystko spokój, relaks i czyste powietrze. W bliskiej odległości dobrze rozwinięta infrastruktura do plażowania, wędkowania . Żaglówki i motorówki mogą być wykorzystane do nasycenia emocji i wzroku pięknego krajobrazu od strony wody. Grzybobranie i wędkowanie to dodatkowe atuty tej okolicy.
Jest to idealne miejsce dla osób szukających miejsca na odpoczynek. Spełni się także jako miejsce na ziemi, w którym możesz spędzać czas urlopowo ale i całorocznie poprzez wybudowanie swojego domu, siedliska. Działka posadowiona jest na wzniesieniu, skąd widok wody jest w zasięgu wzroku z gwarancją braku zabudowy na działkach znajdujących się przed oferowaną działką. Nieruchomość położona w bliskiej odległości od drogi asfaltowej nr 279/2. Działka posiada przyłącze energetyczne, wodociąg i kanalizację. Jest to miejsce posiadające bardzo dobry zasięg telefonii komórkowej i internetu LTE. Najbliższa stacja kolejowa i autobusowa jest w miejscowości Czerwonka oddalonej o 2 km . Komunikacja z dużymi miastami: Biskupiec- 7,5 km, Barczewo 13 km, Olsztyn 26 km, Gdańsk – 170 km, Warszawa 180 km. Niewątpliwym atutem jest okolica , która zachęca do rekreacji poprzez korzystanie z lasów , plaż, agroturystyki, smacznej kuchni wypożyczalni sprzętu wodnego. Jednocześnie sama w sobie daje spokój i enklawę.
Jeśli podejmiesz odważną decyzję i chciałbyś skorzystać z finansowania Banku, pomogę w uzyskaniu kredytu i wyborze najlepszej oferty z różnych banków.
Zapraszam do kontaktu:

Alicja Eidtner tel. 668039765

Investor Nireruchomości.