fbpx
  • 12/10/2021 13:21
  • Olsztyn
8,400 

Do wynajęcia parterowy lokal o łącznej pow. 140 m2 w najlepszej lokalizacji na osiedlu Jaroty, przy ulicy i głównym skrzyżowaniu osiedla. W obrębie 150-200 m. od skrzyżowania Wilczyńskiego/Kanta/Boenigka występuje największy traffic pieszy w tej części miasta. Jaroty to sypialnia Olsztyna – strefa odwiedzana codziennie przez kilka/kilkanaście tysięcy mieszkańców. Bezpośrednio przed lokalem przystanek MPK. Idealny m.in. dla branży finansowej (przez ostatnie lata funkcjonował tu bank).

Miejsca parkingowe wzdłuż ul. Wilczyńskiego (zatoki) + parkingi osiedlowe od tyłu.

LOKALIZACJA
W bezpośredniej okolicy Biedronka, Carrefour, Rossmann, Pepco, DH Śliwa oraz liczne punkty usługowe (w tym gastronomia), usługowo-handlowe, apteki oraz banki.

BUDYNEK/WNĘTRZE
Główne pomieszczenie składa się z 2 połączonych lokali z oddzielnymi wejściami frontowymi. Dwa główne pomieszczenia do obsługi Klienta – przejście/łącznik ok. 3-4 m. szerokości pomiędzy salami. Na zapleczu łazienka z oddzielnym WC, pomieszczenie socjalne oraz trzy pomieszczenia biurowe + mały socjal.

Główny budynek po termomodernizacji, estetyczny. Lokal jest ustawny, łatwy do aranżacji i adaptacji na potrzeby Twojej działalności. Duże witryny rozświetlają obie sale obsługi i doskonale nadają się na reklamę.

OPŁATA/DOSTĘPNOŚĆ
Wolne od 09.10.2021.
Cena najmu 60 zł/m2 netto + opłaty 850 zł brutto + prąd.

Szczegóły oferty: INVESTOR NIERUCHOMOŚCI Olsztyn Al. Warszawska 71B/2 -tel. 601 301 757

Info

  • Kategoria : Biura i lokale