Dom nad jeziorem.
Dom nad jeziorem.
Dom nad jeziorem.
Dom nad jeziorem.
519,000 

Dom nad jeziorem.

  • Olsztyn

Info

  • Kategoria: Domy

Opis

Nowy dom w unikatowej i prestiżowej lokalizacji nad jeziorem. Idealny do stałego zamieszkania, wypoczynku, jaki całorocznego wynajmu turystycznego.

Tylko 150 metrów od plaży i pomostu, a z drugiej strony dom graniczy ze ścianą dużego lasu państwowego.

Przestronny salon z otwartą kuchnią, łazienka z oknem, 2 przestronne sypialnie. Wysokie sufity na parterze i pietrze, duże przeszklenia, atrakcyjny układ pomieszczeń.

Dom całoroczny, wykonany w technologii tradycyjnej, posadowiony na płycie fundamentowej, bardzo dobrze docieplony. Wewnątrz ściany zrobione na gotowo (pomalowane na biało), wszystkie instalacje rozprowadzone, włączniki, lampy, klimatyzacja i rekuperacja. Na parterze sufit z betonu jako ozdoba nadająca klimatu. Markowe drzwi wejściowe na zamówienie (w kolorze czarnym).

Wynki to wioska nad jeziorem Łoby, idealnym do rekreacji i wędkowania. W ostatnich latach powstało tu kilka prestiżowych domów i rezydencji. Idealny dojazd dobrymi drogami do Olsztyna (30 km), Ostródy (21 km), Gdańska (140 km) i Warszawy (215 km). Brak ścisłej zabudowy w wiosce nadaje przestrzeni, a olbrzymi las to atrakcja przez cały rok. Bardzo miłe sąsiedztwo.

Oferta bezpośrednio od właściciela. Wystawiam fakturę VAT (zatem nie będzie podatku PCC do zapłaty przy zakupie). Podana cena brutto (zawiera 23% VAT).

Zapraszam do kontaktu oraz do umawiania wizyt. Także w dni wolne i weekendy.